Wyszukiwarka
Logowanie
   PamiÄ™taj mnie
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Basim nie będzie kopiować Eivora, nowe informacje o AC: Mirage
Youtuber JorRaptor miaÅ‚ okazjÄ™ porozmawiać z dyrektorem artystycznym projektu Assassin’s Creed: Mirage, dziÄ™ki czemu dowiedzieliÅ›my siÄ™ kilku nowych rzeczy na jego temat.

JednÄ… z palÄ…cych kwestii jest walka. Jak siÄ™ okazuje, system starć zrobi użytek z najlepszych rozwiÄ…zaÅ„ z caÅ‚ej serii. W grze pojawiÄ… siÄ™ tylko dwa typy głównych broni – miecze i sztylety. Do tego oczywiÅ›cie dojdzie ukryte ostrze.

System walki bÄ™dzie przypominaÅ‚ ten z Assassin’s Creed Valhalla. Nie ma mowy o powrocie do bazujÄ…cej głównie na kontratakach mechaniki z wczesnych odsÅ‚on.

Wszystkie ruchy bohatera opracowano od zera, zarówno pod względem walki, jak i parkouru, więc Basim będzie poruszał się mocno odmiennie od Eivora AC Valhalla. Wszystkie zabójstwa wymagać będą jednorazowego trafienia (w ACV było to dostępne tylko jako opcja).

System sterowania ma ułatwić korzystanie z gadżetów, takich jak bomby dymne, strzałki usypiające lub rzucane noże. Nie wiadomo jeszcze, jak to będzie wyglądało w akcji. JorRaptor spekuluje, że zostaną one przypisane do jednego przycisku lub też pojawi się otwierane menu z gadżetami. Gadżety będzie można ulepszać.

Najprawdopodobniej nie będziemy mogli swobodnie dobierać elementów stroju. Każdy wariant będzie obejmował jeden kompletny kostium. Stroje mają mieć wyłącznie charakter kosmetyczny i nie wpłyną na rozgrywkę.

W grze pojawi się wytresowany przez bohatera orzeł. Będzie on mógł oznaczać wrogów, tak jak w Origins oraz Odysei (tej funkcji zabrakło w ACV).

Mikropłatności obejmą zestawy przedmiotów kosmetycznych oraz materiały eksploracyjne. Mamy je kupować w serwisach dystrybucji cyfrowej. W samej grze sklepik się nie pojawi.

Nie ma w planach dodatków do Assassin’s Creed: Mirage. JedynÄ… takÄ… zawartoÅ›ciÄ… bÄ™dzie misja The Forty Thieves dostÄ™pna jako bonus do preorderów.

Źródło:
"Adrian Werner" - GRY-OnLine
Klemens
2022-09-14 15:36:55
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow